Gofrownica 2000 W

Gofrownica 2000 W pozwoli cieszyć się smakiem ulubionych gofrów w domu. Smak, który w dzieciństwie kojarzyliśmy z wakacjami w dużych, turystycznych miejscowościach, teraz jest na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź nasz poradnik zakupowy, by dowiedzieć się, jaką gofrownicę 2000 W wybrać i kupić oraz na co zwrócić uwagę.

Gofrownica 2000 W – zalety

Gofrownica 2000 W to urządzenie, które ma wiele zalet. Możemy zaliczyć do nich między innymi:

 • Dużą moc, zapewniającą szybkie i efektywne smażenie gofrów
 • Panowanie nad wszystkimi składnikami, użytymi do wykonania ciasta
 • Możliwość eksperymentowania (na przykład gofry wegańskie)
 • Pyszną, a z owocami także zdrową przekąskę, kiedy tylko chcemy.

Gofry z gofrownicy 2000 W z powodzeniem mogą zastąpić naleśniki na śniadanie lub stanowić doskonały deser dla wszystkich domowników.

Gofrownica 2000 W
Gofrownica 2000 W / Jaką wybrać? Ranking, cena i opinie / Gdzie kupić?

Jaką gofrownicę 2000 W kupić?

Wiemy już, że warto kupić gofrownicę 2000 W. Na co jeszcze, poza mocą, zwrócić uwagę? Okazuje się, że nawet tak proste urządzenia mogą się różnić wieloma parametrami. Należą do nich między innymi:

 1. Kształt i wielkość gofrów
 2. Materiał
 3. Wygoda użytkowania
 4. Bezpieczeństwo
 5. Funkcje dodatkowe

Kształt i wielkość gofrów w gofrownicy 2000 W

Standardowo gofrownica 2000 W pozwala na przygotowanie prostokątnych gofrów. W najlepszych urządzeniach spotkamy się z foremkami w różnych, fantazyjnych kształtach, na przykład serduszka, kwiatka, i tak dalej. Pozwoli to uatrakcyjnić posiłek i przygotować pięknie wyglądające danie dla partnera czy dla dzieci.

Jeśli chodzi o właściwą wielkość gofrów w gofrownicy 2000 W, wszystko zależy od naszych preferencji. Osoba dorosła nie ma raczej problemu ze zjedzeniem jednego dużego gofra, ale z dziećmi różnie bywa. Jeśli więc chcemy przygotowywać niewielkie gofry dla naszych pociech, wybierzmy gofrownicę 2000 W, która oferuje także małe płyty do gofrów.

Jeśli zaś chodzi o wielkość samego urządzenia, możemy się zdecydować na małą gofrownicę 2000 W, w której przygotujemy dwie sztuki pysznych przekąsek jednocześnie, a także na duże, przemysłowe urządzenie, pozwalające na zrobienie nawet 5 gofrów w tym samym czasie.

Materiał gofrownicy 2000 W

Gofrownica 2000 W to na tyle duży wydatek, że powinna być zrobiona z solidnych materiałów, które posłużą nam przez dłuższy czas – to jest jasne. Najlepiej wybrać obudowę ze stali nierdzewnej, która okazuje się bardziej odporna na przebarwienia, niszczenie i topnienie pod wpływem temperatury od tworzyw sztucznych.

Co jednak z płytkami wewnątrz, czyli częścią, która bezpośrednio styka się z ciastem? Zazwyczaj możemy się spotkać z dwoma ich rodzajami:

 1. Płytki żeliwne
 2. Płytki teflonowe

Płytki teflonowe uważane są za nowocześniejsze, nie przywierają i nie wymagają użycia tłuszczu do pieczenia, dzięki czemu gofry będą bardziej fit. Mają tylko jedną wadę – wymagają wyjątkowej dbałości, a i tak bardzo szybko się zużywają.

Z tego powodu, jeśli chcecie urządzenia z teflonowymi płytkami, rekomendujemy zakup dobrej gofrownicy 2000 W, pozwalającej na wymianę ich, gdy się zużyją.

O wiele bardziej trwałe są płytki żeliwne. Tak naprawdę, przy odrobinie naszych starań, mogą pozostać w dobrym stanie na lata. Trzeba tylko pamiętać, by porządnie je natłuścić przed każdym wylaniem ciasta.

Jaka Gofrownica 2000 W
Jaka Gofrownica 2000 W najlepsza? Ranking, opinie i cena

Wygoda użytkowania gofrownicy 2000 W

Dobra gofrownica 2000 W powinna być wygodna w użytkowaniu. W tej kategorii można zamknąć kilka kryteriów. Przede wszystkim, polecamy wybierać gofrownice zamykane na specjalne zabezpieczenie, które nie tylko pozwala na lepsze wypieczenie gofra, ale także zapobiega porysowaniu się płytek podczas przechowywania czy transportu.

Drugą ważną kwestią jest mycie. Najlepsze gofrownice 2000 W pozwalają na wyjęcie płytek ze środka i umycie ich w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zmywarki do naczyń, sprawdźmy w instrukcji, czy możemy włożyć do niej elementy gofrownicy 2000 W, które wymagają mycia.

Zobacz też jaka gofrownica 1600W jest najlepsza?

Bezpieczeństwo gofrownicy 2000 W

Gofrownica 2000 W nagrzewa się do wysokich temperatur, sięgających nawet 300 stopni, dlatego warto sprawdzić przed zakupem, czy producent zadbał o bezpieczeństwo.

Wpływają na nie:

 1. Antypoślizgowe nóżki
 2. Termoizolowana obudowa
 3. Gruby, solidny kabel zasilający

Niezależnie od tego, powinniśmy dbać o bezpieczeństwo, ustawiając włączoną gofrownicę 2000 W z dala od dzieci i zwierząt, nie pozostawiając jej bez nadzoru, nie ustawiając w pobliżu palnych przedmiotów, a także dbając, by wnętrze porządnie wystygło przed włożeniem do szafki.

Funkcje dodatkowe w gofrownicach 2000 W

Nawet w tak prostym urządzeniu, jak gofrownica 2000 W, producenci wprowadzają dodatkowe udogodnienia i funkcje, które może nie są niezbędne, ale znacznie ułatwiają korzystanie ze sprzętu.

Należą do nich na przykład:

 1. Lampka kontrolna, informująca o nagrzaniu się urządzenia
 2. Schowek na kabel w obudowie
 3. Obrotowa konstrukcja (daje możliwość równomiernego wypieczenia ciasta)
 4. Wymienne płytki o różnych funkcjach (na przykład opiekacz, grill elektryczny)
 5. Różne programy (np. gofry belgijskie, klasyczne, na maślance i inne)
 6. Możliwość regulacji temperatury
 7. Timer
 8. Możliwość odstawienia pionowo lub powieszenia

Jaka jest najlepsza gofrownica 2000 W?

Rynek gofrownic 2000 W jest na tyle szeroki, że jedyne, co nas ogranicza, to budżet. Jak widać, możemy przebierać w rodzajach gofrów, ich kształtach i rozmiarach, a także różnych dodatkowych funkcjach.

Gofrownica 2000 W to urządzenie najlepsze w swojej klasie, właśnie dlatego warto się zdecydować na sprzęt o tak dużej mocy.

Najlepsza Gofrownica 2000 W
Najlepsza Gofrownica 2000 W

Gdzie kupić gofrownicę 2000 W?

Dobre gofrownice 2000 W znajdziemy w ofercie najlepszych sklepów z artykułami gospodarstwa domowego. Najłatwiej jednak robić zakupy online, gdzie możemy trafić na ciekawe promocje.

Cena gofrownicy 2000 W

Dobra gofrownica 2000 W kosztuje od 500 złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Bez obaw, te ostatnie kwoty musimy zapłacić za urządzenia do zastosowań profesjonalnych, na przykład do restauracji. W przypadku gofrownicy 2000 W do domu, powinniśmy się zamknąć w kwocie do 1000 zł.

Opinie o gofrownicy 2000 W

Tak wysokiej klasy sprzęt zbiera głosy poparcia zarówno od użytkowników-amatorów, jak i od profesjonalistów. Jesteśmy ciekawi, czy Wy macie w tej kwestii jakieś doświadczenia. Czy Waszym zdaniem warto wybrać urządzenie o tak wysokiej mocy, czy do robienia gofrów wystarczy znacznie słabsze?
Czekamy na Wasze opinie o gofrownicy 2000 W.

Gofrownica 2000 W / Ranking najlepszych

Jesteście ciekawi, jakie urządzenia w tej klasie najchętniej wybierają inni użytkownicy? A może po prostu chcecie zestawienie konkretnych modeli wraz z cenami? Tak czy siak, to dla Was przygotowaliśmy ranking najlepszych gofrownic 2000 W.


« || »